O NAS

Na rynku jesteśmy znani nie dzięki nazwie, lecz dzięki naszym dokonaniom.  –  Arkadiusz Milka

DSC_4507(DO-AK)

INSAP Sp. z o.o. (dawniej P.U.T. INTEL Sp. z o.o.) z siedzibą w Krakowie istnieje na rynku specjalistycznych usług w dziedzinie systemów bezpieczeństwa i wykrywania zagrożeń już od ponad 25 lat, tj. od 1989 roku. Założycielem firmy i jednocześnie Prezesem Zarządu od początku jej istnienia jest Arkadiusz Milka. Podstawowym obszarem działalności firmy są kompleksowe usługi w zakresie ochrony przeciwpożarowej obiektów, ochrony osób i mienia oraz zarządzania bezpieczeństwem. Dodatkowo firma świadczy także usługi w zakresie doradztwa technicznego, opracowywania opinii budowlano-pożarowych, a także wewnętrznych kontroli przedodbiorowych oraz nadzorów nad realizacją inwestycji.

Naszym szczególnym znakiem rozpoznawczym jest wysoka jakość świadczonych usług poparta zarówno wyposażoną w najnowocześniejszy sprzęt, wysoko wykwalifikowaną kadrą techniczną, jak i aktualnym Certyfikatem ISO 9001:2008, Certyfikatami Jakości Usług SITP, a także licznymi wyróżnieniami i nagrodami na rynku lokalnym oraz ogólnokrajowym. W swojej działalności od samego początku kładziemy szczególny nacisk na odpowiedni dobór oraz integrację systemów bezpieczeństwa, postępowanie zgodne z etyką prowadzenia działalności biznesowej, a także rzetelność, terminowość i profesjonalizm. Dzięki naszemu wieloletniemu doświadczeniu, ciągłemu zaangażowaniu, a także wysokim standardom świadczonych usług nieustannie utrzymujemy się w ścisłej czołówce branży i staliśmy się jedną z najbardziej wiarygodnych oraz cenionych firm na rynku. Do naszych niewątpliwych sukcesów należy także zaliczyć wieloletnią współpracę oraz utrzymywanie dobrych relacji ze stałymi klientami, a także stale rosnącą liczbę nowych, w pełni zadowolonych klientów. Ponadto, naszym niekwestionowanym atutem jest również wysoko wykwalifikowana, odpowiednio przeszkolona, zgrana i sprawna kadra pracowników, a także niezwykle bogata oferta usług na bieżąco aktualizowana o coraz to nowe, innowacyjne – nierzadko pionierskie na polskim rynku – rozwiązania technologiczne.

Naszą ofertę kierujemy przede wszystkim do szerokiego grona właścicieli oraz zarządców:

  • obiektów użyteczności publicznej, tj. muzea, obiekty zabytkowe, biblioteki, archiwa, urzędy, uczelnie, audytoria, dworce, lotniska, hale widowiskowo-sportowe itp.,
  • szpitali, klinik, domów pomocy społecznej, pensjonatów, hoteli itp.,
  • obiektów handlowych, centrów biznesowych, biurowców, banków, garaży podziemnych, kompleksów mieszkalno-usługowych itp.,
  • obiektów przemysłowych,
  • obiektów historycznych i sakralnych, tj. kościoły, katedry, rezydencje, zamki, pałace itp.

Więcej szczegółowych informacji na temat naszych usług znajdą Państwo w zakładce „Oferta”. Zapraszamy do kontaktu z nami. Służymy doradztwem i odpowiemy na każde Państwa pytanie, a także dołożymy wszelkich starań, aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani ze zrealizowanych przez nas usług.