cze 1

Prezes Zarządu Arkadiusz Milka podczas gali Most do Przyszłości w Urzędzie Miasta Krakowa

by Agnieszka Milka, Aktualności, Możliwość komentowania Prezes Zarządu Arkadiusz Milka podczas gali Most do Przyszłości w Urzędzie Miasta Krakowa została wyłączona

cze 1

24 maja 2023 otrzymaliśmy wyróżnienie Most do Przyszłości za wkład w rozwijanie umiejętności i zdolności uczniów krakowskich szkół ponadpodstawowych.

Uhonorowano aż 170 laureatów z różnych sektorów biznesu, w tym m.in. elektroniki, elektryki, mechaniki, motoryzacji, inżynierii środowiska i melioracji oraz budownictwa. Wyróżnienia dla firm oraz przedsiębiorców wręczył Przewodniczący Rady Miasta Krakowa Rafał Komarewicz w asyście Wiceprezydent Miasta Krakowa Anny Korfel-Jasińskiej.

Nazwa Most do Przyszłości stanowi alegorię trwałego połączenia nauki szkolnej z późniejszą karierą zawodową.

Wasze zaangażowanie i oferowanie praktyk zawodowych, szkoleń oraz mentorstwa ma ogromny wpływ na przyszłość uczniów i budowanie silnej społeczności biznesowej w Krakowie. Państwa firma jest jak most, łączący świat szkolny z zawodowym i umożliwiający przyszłym specjalistom rozwój w dziedzinach, które ich interesują i są dla nich ważne. To dzięki Państwa wsparciu uczniowie zyskują wiedzę i doświadczenie, które pozwolą im stać się przyszłymi liderami w swoich zawodach1.

Fot. Filip Radwański

1 Rafał Komarewicz, List gratulacyjny Most do Przyszłości (24.05.2023)

    Comments are closed.