Gru 4

Zapraszamy do lektury artykułu na temat gali Nagroda Małopolski Dąb 2018

by Agnieszka Milka, Aktualności, Możliwość komentowania Zapraszamy do lektury artykułu na temat gali Nagroda Małopolski Dąb 2018 została wyłączona

Gru 4

Zapraszamy do lektury artykułu opublikowanego na łamach „Dziennika Polskiego”, który swoim patronatem medialnym objął uroczystość Jubileuszu 20-lecia Małopolskiego Związku Pracodawców Lewiatan w Kopalni Soli „Wieliczka”, a także do obejrzenia relacji „Kroniki Krakowskiej” z tego wydarzenia.

Prezydent przypomniał, że to małe i średnie firmy skupione w takich organizacjach, jak Lewiatan, najsilniej przyczyniły się do sukcesów polskiej gospodarki, wzrostu zamożności społeczeństwa, spadku bezrobocia, a w efekcie – do skoku cywilizacyjnego Polski1.

Natomiast…

Uczestnicy gali podkreślili, że jubileusz jest świetną okazją nie tyle do nostalgicznego wspominania „starych dobrych czasów”, co świętowania ogromnego wspólnego sukcesu. To, że Polska dokonała ogromnego cywilizacyjnego skoku, to, że Polakom żyje się zdecydowanie lepiej niż dwie dekady temu, jest w ogromnej mierze zasługą ciężkiej pracy przedsiębiorców, ich mądrości, zaradności oraz odporności na wiatry i burze – symbolizowanej tak dobrze przez „Małopolski Dąb”2.

Pełna relacja „Kroniki Krakowskiej” jest dostępna pod linkiem: https://krakow.tvp.pl/39977069/15112018-2100

1 Bartuś Zbigniew, Wspaniała Gala 20-lecia Małopolskiego Lewiatana w Kopalni Soli w Wieliczce: 
las „Małopolskich Dębów” dla wybitnych firm, „Dziennik Polski”, dostępne na: 
https://dziennikpolski24.pl/wspaniala-gala-20lecia-malopolskiego-lewiatana-w-kopalni-soli-
w-wieliczce-las-malopolskich-debow-dla-wybitnych-firm-zobaczcie/ar/13669100 (05.12.2018)
2 ibidem (05.12.2018)

    Comments are closed.